יום שלישי, 31 בדצמבר 2019

כיצד לבנות את חדר השינה המושלם

האופן בו אתם מסדרים רהיטים הוא קריטי ביותר וזה יכול לעשות שינוי גדול אם נעשה כראוי. כל אחד יכול לעצב את החלל המושלם שלו רק עם קצת מחשבה והרבה ניסויים. החשיבה על דרכים שונות להקים ריהוט חדש היא החלק הכי מהנה בהקמת הבית.

אצלנו ב-נגריית שבלול יש מגוון רחב של ריהוט לחדר שינה או לחדר שינה של חדר ילדים אשר יתאים לכל אחד מהצרכים הספציפיים שיש לכם בעת מעבר לבית או דירה חדשה. כשמדובר בסידור רהיטים בדירה שלכם, לפעמים יש צורך להיות מעט יצירתיים. לפעמים, החדר הקשה ביותר לעיצוב הוא חדר השינה. יש לנו כל מה שצריך בכדי ליצור את חדר השינה החלומי שלכם.

לפני שתתחילו להחליט איפה לשים מה, חשבו על הרהיטים שבהם אתם משתמשים ונסו להשתמש רק בחלקים הדרושים לתפקוד החדר. זה חשוב במיוחד בדירות קטנות כשאין הרבה מקום נוסף - השימוש בפחות חלקים יגרום לחדר להראות ולהרגיש הרבה יותר מרווח. אם החדר שלכם זעיר במיוחד, השתמשו בשידות ומדפים גבוהים יותר כדי לקבל יותר שטח אחסון תוך כדי תפיסת פחות מקום.

כדאי להתנסות בסידורים שונים על הנייר לפני שמתחילים לדחוף רהיטים בחדר. ככה, תוכלו לחסל כמה מהאפשרויות שלא יעבדו ובאופן פוטנציאלי לחסוך מהרצפה או מהקירות שלכם שריטות או סימנים לא רצויים תוך כדי העברת השידה שלכם בפעם המיליון (תאמינו לי, זה קורה). מדדו לפחות את הפריטים הגדולים ביותר שלכם (מיטה, שידה, מדפים וכו'), כמו גם את מידות החדר שלכם, ואז רישמו מספר אפשרויות שונות.

ברגע שאתם מוכנים להניח את העיפרון והנייר ולהתחיל לסדר, התחילו במיטה שלכם. באופן מסורתי, מיטות ממוקמות על הקיר מול הדלת או הדלת הגדולה ביותר ללא חלונות. בחדר שינה קטן תצטרכו אולי להפר את ההנחיות האלה. מצאו מקום למיטה שלכם שהכי הגיוני עבורכם, אך וודאו שאתם אכן יכולים לפתוח ולסגור את דלתות חדר השינה והארון ללא הפרעות. כמו כן, בעוד שהנחת המיטה שלכם תחת חלונות זה בסדר לגמרי מבחינה עיצובית, אתם עלולים למצוא את עצמכם מתעוררים מטיפטופים קרירים במהלך החורף.

לכן, כשעוברים למקום חדש, לא תוכלו להסתפק בשום דבר מלבד הכי טוב לחדר השינה שלכם, בואו לבקר בשבלול קניון העץ אתם תשמחו שבאתם!

המאמר כיצד לבנות את חדר השינה המושלם פורסם ראשון בהמרכז הישראלי לעץfrom המרכז הישראלי לעץ - Feed https://pergulot.net/%d7%9b%d7%99%d7%a6%d7%93-%d7%9c%d7%91%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%90%d7%aa-%d7%97%d7%93%d7%a8-%d7%a9%d7%99%d7%a0%d7%94-%d7%9e%d7%95%d7%a9%d7%9c%d7%9d/
via https://pergulot.net

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה